į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
ŽIRGŲ TERAPIJA

Viešnagė nuostabioje Airidos ir Sauliaus Baniulių sodyboje įkurtoje istorinėje vietoje, ant taip vadinamo “rubežkelio”, nes šis kelias einantis pagal sodybą kažkada dalino Lietuvą ir Klaipėdos kraštą. 

 

plačiau
 
TAPYBA ANT VANDENS

Ebru technika. Ačiū studijai "Sielos Simfonija" už suteiktas neišdildomas emocijas mūsų klientams.

plačiau
 
IŠKYLA

Jau tampa tradicija. Prieš Joninės savo kieme pramogaujame ir kepame dešreles. Dekojame Loretai Jurkuvienei ir jos kalytei Kleopatrai (kokerspanielė Kleopatra yra viena iš Maltos ordino pagalbos tarnybos šunų Klaipėdoje) už dovaną mūsų jaunuoliams. 

plačiau
 
MONČIŠKĖS

Prabėgo savaitės stovykla Mončiškėse asmenims su sunkia negalia ir jų globėjams

plačiau
 
Šeimos kortelė

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja, kad jau šiais metais atsiras šeimos kortelė, kurios turėtojai galės naudotis įmonių ir įstaigų suteikiamomis nuolaidomis ar lengvatomis. Norint gauti kortelę į namus, reikės www.spis.lt nurodyti savo elektroninį paštą, į kurį bus atsiūsta užklausa, kad patvirtintumėte savo sutikimą. Procesas prasidės liepos mėnesį, o kortelės į namus atkeliaus rugsėjį. 

plačiau
 
Proto mūšis

Jau šeštą kartą vyko socialinių darbuotojų "Protų mūšis". Sveikiname mūsų komandą su I vieta. Jai atiteko Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų įsteigtas prizas kvietimas į baulingą. II vieta "Klaipėdos lakštutė", III vieta socialinių paslaugų centras "Danė". 

plačiau
 
BĖGIMAS

VILTIES BĖGIMAS 2019

plačiau
 
SVEČIAI

Svečiai iš saulėtos Graikijos Larnakos Kipro salos

plačiau
 
ATVELYKIS

"Klaipėdos vilties" bendruomenė smagiai tradiciškai paminėjo Atvelykio šventę, kurioje visą bendruomenę laimino brolis Tomas, grojo ir dainavo vilčiukai, kuriems vadovauja mokytojas Paulius.

plačiau
 
KVIETIMAS

KVIEČIAME VISUS BENDRIJOS "KLAIPĖDOS VILTIS" NARIUS!

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   sekantis  >>