į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
VISUS BENDRIJOS NARIUS

KVIEČIAME

plačiau
 
Advento popietė

Advento popietė su "Klaipėdos viltis" globos namų, "Klaipėdos viltis" dienos centro ir VšĮ "Gyvenimo namai" klientais ir jų globėjais

plačiau
 
Kasmetinė Klaipėdos miesto neįgaliųjų sporto šventė

Šių metų gruodžio 4 dieną vykome į Klaipėdos lengvosios atletikos maniežą, kuriame  vyko kasmetinė sporto šventė, skirta žmonių su negalia dienai paminėti. Šventės metu vyko įvairios rungtys: šaškių, smiginio, stalo teniso, rankų lenkimo, 3x3 krepšinio, baudų mėtymo, bočios, šaudymo bei kt. 

plačiau
 
Renginys "Uždekime Advento žvakelę" Klaipėdos bendruomenės namuose
 
 
 
Festivalis "Aš esu"

Respublikinis teatro festivalis "Aš esu" Panevėžyje

plačiau
 
Tarptautinė konferencija Vilniuje

2017m. lapkričio mėn 20d. tarptautinėje konferencijoje "Gyvenimas savarankiškai ir /ar su minimalia pagalba, iššūkiai, su kuriais susiduria neįgalieji"

plačiau
 
Ekskursija

Išvyka į Kretingos žiemos sodą

plačiau
 
Labdaros ir paramos fondo "Maisto bankas" rudeninė akcija

LPF "Maisto banko" akcijoje dirbo 39 svanoriai iš mūsų organizacijos, surinkome 1100 vnt. ivairių produktų. Ačiū visiems dalyvavusiems.

plačiau
 
Dovana specialus naujas mikroautobusas

Nevyriausybinėms neįgaliųjų organizacijoms panaudos pagrindais perduota jau antroji partija naujų devynviečių automobilių, kuriuose galima įrengti po 3 vietas žmonėms su neįgaliojo vežimėliu. Jais nevyriausybinės organizacijos galės pavėžėti savo narius ar kitus neįgaliuosius iki darbo, gydymo įstaigos ar į renginius.

Įteikdamas raktelius organizacijų atstovams, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sakė, kad šios mašinos bus ne vien transporto priemonės, bet ir langas į pasaulį daugeliui žmonių. „Tai lengvesnis važiavimas į darbą, pas gydytojus, tai džiugus važiavimas į koncertą. Be to, šis projektas – vienas iš būdų, kaip sutelkti valstybės, savivaldybių ir nevyriausybinių organizacijų darbą, kad visi mokytumėmės būti partneriais, siekdami bendrų tikslų“.

Autobusiukai išvyko į Panevėžio r., Pasvalio r., Jonavos r., Utenos r., Švenčionių r., Kelmės r., Klaipėdos m., Mažeikių r., Pakruojo r., Šakių r., Pagėgių sav., Marijampolės sav., Tauragės r., Kauno r., Zarasų r., o Kretingą, Plungę, Raseinius, Visaginą ir Kazlų Rūdą naujosios transporto priemonės pasieks vėliau.

Savivaldybės, kurių organizacijoms perduodami automobiliai, atrinktos vadovaujantis Lengvųjų automobilių, pritaikytų neįgaliesiems vežti, paskirstymo 2016–2018 metais tvarkos aprašu.

Investicinį projektą „Specialaus transporto, pritaikyto neįgaliesiems įsigijimas ir paslaugų teikimas savivaldybių teritorijoje“ vykdo Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM, vadovaudamasis Nacionalinės neįgaliųjų socialinės integracijos 2013–2019 metų programos 2016-2018 metų veiksmų planu.

plačiau
 
Ruduo Šviekšnoje

Lankėme rudenėjančios Šviekšnos miestelio įžymybes

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   sekantis  >>