į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Kovo 11-ąją minint.

Mes mylim Lietuva!

plačiau
 
"Žiema, žiema bėk iš kiemo...!"

Žiema išvaryta, blynai suvalgyti...

plačiau
 
KLAIPĖDOS MIESTO APDOVANOJIMAS – GLOBOS BENDRIJAI „KLAIPĖDOS VILTIS“

Už reikšmingiausią praėjusių metų darbą skiriamas garbingas Klaipėdos miesto apdovanojimas – Klaipėdos miesto vėliava, šiemet buvo įteikta Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Klaipėdos viltis“. Tokiam uostamiesčio mero Vytauto Grubliausko teikimui pritarė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos kolegija.

Mero V. Grubliausko teigimu, miesto vėliava Janinos Tulabienės vadovaujamai globos bendrijai „Klaipėdos viltis“ buvo įteikta už įgyvendintą projektą „Ilgalaikės socialinės globos paslaugų infrastruktūros plėtra Klaipėdos mieste“ - rekonstruotas patalpas Debreceno g. 48 ir 2016 metais atidarytus globos namus, skirtus asmenims turintiems protinę negalią.

„Įgyvendinus šį projektą, protinę negalią turintiems klaipėdiečiams pasiūlytos tinkamos, saugios ir jų poreikius atitinkančios globos paslaugos. Išskirtina, kad „Klaipėdos viltis“ yra nevyriausybinė organizacija bei tai sveikintinas veiklos pavyzdys ir kitoms uostamiestyje veikiančiomis, skirtingų bendruomenių interesus atstovaujančioms visuomeninėms organizacijoms“, - sakė V. Grubliauskas.

Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos viltis“ įkurtuose nedideliuose globos namuose vienu metu iš viso gali gyventi 30 asmenų su protine negalia. Čia teikiamos tiek ilgalaikės socialinės globos paslaugos, tiek ir trumpalaikės, dar kitaip vadinamos „atokvėpio“ socialinės globos paslaugos. Pažymėtina, kad anksčiau trumpalaikės socialinės globos paslaugos protinę negalią turintiems asmenims Klaipėdoje nebuvo teikiamos.

Įgyvendinusi minėtą projektą globos bendrija „Klaipėdos viltis“ ne tik atliko naujų globos namų įrengimo darbus, bet ir įsigijo visą reikiamą kompiuterinę bei buities įrangą, neįgaliesiems pritaikytą mikroautobusą.

Garbingas apdovanojimas – Klaipėdos miesto vėliava – už metų darbą, skiriamas uostamiesčiui labiausiai nusipelniusiems asmenims ar organizacijoms. Oficiali miesto vėliavos įteikimo ceremonija vyko Vasario 16-ąją, vidurdienį, Atgimimo aikštėje, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirto renginio metu.

plačiau
 
Šv.Valentino diena

Triukšmingai paminėjos Šv.Valentino dieną su Hermano Zudermano gimnazistais, "Šeduvos bernais" ir "Bobutėm iš Rusijos"

plačiau
 
Svečiai

Sulaukėme garbingų svečių

Seimo nario Žygimanto Povilionio ir Lietuvos krikščionių demokratų partijos nario Kazio Bagdono

plačiau
 
Mūsų teatro trupės pasirodymas

Mūsų teatro trupės pasirodymas E.Simonaitytės bibliotekoje renginyje "Apie reformacija kitaip" su spektakliu „Būrų gyvenimas“ pagal Kristijono Donelaičio poemą „Metai“

plačiau
 
Darbeliai

Mūsų darbštuolių darbeliai
 

plačiau
 
Naujametinė eglutė

Naujametinė eglutė bendrijoje "Klaipėdos viltis"

plačiau
 
Advento vakaronė

Advento vakaronė "Gerumo, meilės ir vilties žvakelė" įstaigos gyventojams ir jų artimiesiems.

plačiau
 
Išvyka į Vilnių

Susigundėme ir mes pažiūrėti į sostinės eglutę

plačiau
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   sekantis  >>