į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
RENGINYS

LIETUVOS ŠIMTMEČIUI PAMINĖTI

plačiau
 
Naujametinė eglutė

Gruodžio 28 dieną į naujametinę eglutę susirinko gausi "Klaipėdos vilties" bendruomenė. Scenoje pasirodė "Klaipėdos vilties" trupės "Drugelis" aktoriai su premjera "Didysis žodžių fabrikas", "Klaipėdos vilties" šokėjai ir muzikantai, "Klaipėdos laikštutė" atstovai, kurie pristatė naujai šiais metais sukurtą šokį „Breakdance kultūra“. Renginyje žinoma svečiavosi Senelis Šaltis dalindamas dovanas, skleisdamas gerą nuotaiką, kviesdamas visus šokti ir žaisti smagius žaidimus.

plačiau
 
Naujametinė tradicija

Gruodžio 31 dieną jau tapo tradicija, kad kartu su krikščioniškosios jaunimo konferencijos dalyviais kepame obuolių pyragą

plačiau
 
SVEIKINAME

Su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais

plačiau
 
VISUS BENDRIJOS NARIUS

KVIEČIAME

plačiau
 
Advento popietė

Advento popietė su "Klaipėdos viltis" globos namų, "Klaipėdos viltis" dienos centro ir VšĮ "Gyvenimo namai" klientais ir jų globėjais

plačiau
 
Kasmetinė Klaipėdos miesto neįgaliųjų sporto šventė

Šių metų gruodžio 4 dieną vykome į Klaipėdos lengvosios atletikos maniežą, kuriame  vyko kasmetinė sporto šventė, skirta žmonių su negalia dienai paminėti. Šventės metu vyko įvairios rungtys: šaškių, smiginio, stalo teniso, rankų lenkimo, 3x3 krepšinio, baudų mėtymo, bočios, šaudymo bei kt. 

plačiau
 
Renginys "Uždekime Advento žvakelę" Klaipėdos bendruomenės namuose
 
 
 
Festivalis "Aš esu"

Respublikinis teatro festivalis "Aš esu" Panevėžyje

plačiau
 
Tarptautinė konferencija Vilniuje

2017m. lapkričio mėn 20d. tarptautinėje konferencijoje "Gyvenimas savarankiškai ir /ar su minimalia pagalba, iššūkiai, su kuriais susiduria neįgalieji"

plačiau
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   sekantis  >>