į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
KVIETIMAS

Visus bendrijos "Klaipėdos viltis" narius gruodžio 29 dieną 11 valandą kviečiame į šventinę vakaronę su Kalėdų Seneliu, kuri vyks "Bendruomenės namuose" adresu Debreceno g. 48

plačiau
 
Šventė

Tarptautinę neįgalių žmonių dieną tradiciškai minėjome nuotaikingoje Sporto šventėje, kuri vyko gruodžio 2 dieną Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje. Renginio programoje - balionų fiesta, estafečių ir įvairių nuotaikingų sportinių rungčių įvairovė: krepšinis, snaiperio konkursai, rankų lenkimo, jėgos sporto, lengvosios atletikos, šaškių varžybos ir kitos įvairios sportinės pramogos.

plačiau
 
Konferencija

Lapkričio 25 dieną dalyvavome Klaipėdos universiteto ir Neįgaliųjų reikalų tarybos prie Klaipėdos miesto savivaldybės organizuotoje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „ŽMONIŲ, TURINČIŲ NEGALIĄ, SVEIKATINIMO, SLAUGOS IR REABILITACIJOS AKTUALIJOS“

plačiau
 
Helovinas

Tradiciškai "Šiurpnaktis" užskaitytas. Visi laimingi, išsidūkę, prisijuokę, prisišokę ir patenkinti. Ačiū mūsų socialinėms darbuotojoms už išradingumą!

 

plačiau
 
Moliūgai

Tradiciškai apsilankėme Šilalės rajone Balsių kaime Vita Laurinavičienė ūkyje ir parsivežėme gražuolių moliūgų, kurie pavirs į "baubukus" ir į skanius patiekalus. Didelis ačiū Laurinavičių ūkiui!

plačiau
 
Ekskursija

Išvyka į Šiaulius. Aplankėme Žaliūkių malūno sodybą-muziejų, Šiaulių katedrą ir "Alpakų ūkį"

plačiau
 
Svajonės išsipildymas

Spalio 8 dieną išsipildė sena mūsų teatro "Drugelis" aktorių svajonė suvaidinti Klaipėdos dramos teatre. Ačiū žiurovams, "Taško" aktoriams ir Klaipėdos dramos teatrui už suteiktą galimybę parodyti mūsų spektaklį "Dantenija"

plačiau
 
Žvaigždučių Vilties bėgimas 2022

Šiandien dalyvavome prasmingame bėgime. Dėkojame Klaipėdos "Medeinės" mokyklai už kvietimą.

plačiau
 
Rusnė

Ekskursija į Rusnę. "Sudie vasarėle..."

plačiau
 
"Vasaros šypsenos"

Ačiū BĮ Neįgaliųjų centras "Klaipėdos lakštutė" už koncertą 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  sekantis  >>