į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Festivalis "Aš esu"

Respublikinis teatro festivalis "Aš esu" Panevėžyje

plačiau
 
Tarptautinė konferencija Vilniuje

2017m. lapkričio mėn 20d. tarptautinėje konferencijoje "Gyvenimas savarankiškai ir /ar su minimalia pagalba, iššūkiai, su kuriais susiduria neįgalieji"

plačiau
 
Ekskursija

Išvyka į Kretingos žiemos sodą

plačiau
 
Labdaros ir paramos fondo "Maisto bankas" rudeninė akcija

LPF "Maisto banko" akcijoje dirbo 39 svanoriai iš mūsų organizacijos, surinkome 1100 vnt. ivairių produktų. Ačiū visiems dalyvavusiems.

plačiau
 
Dovana specialus naujas mikroautobusas

Nevyriausybinėms neįgaliųjų organizacijoms panaudos pagrindais perduota jau antroji partija naujų devynviečių automobilių, kuriuose galima įrengti po 3 vietas žmonėms su neįgaliojo vežimėliu. Jais nevyriausybinės organizacijos galės pavėžėti savo narius ar kitus neįgaliuosius iki darbo, gydymo įstaigos ar į renginius.

Įteikdamas raktelius organizacijų atstovams, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sakė, kad šios mašinos bus ne vien transporto priemonės, bet ir langas į pasaulį daugeliui žmonių. „Tai lengvesnis važiavimas į darbą, pas gydytojus, tai džiugus važiavimas į koncertą. Be to, šis projektas – vienas iš būdų, kaip sutelkti valstybės, savivaldybių ir nevyriausybinių organizacijų darbą, kad visi mokytumėmės būti partneriais, siekdami bendrų tikslų“.

Autobusiukai išvyko į Panevėžio r., Pasvalio r., Jonavos r., Utenos r., Švenčionių r., Kelmės r., Klaipėdos m., Mažeikių r., Pakruojo r., Šakių r., Pagėgių sav., Marijampolės sav., Tauragės r., Kauno r., Zarasų r., o Kretingą, Plungę, Raseinius, Visaginą ir Kazlų Rūdą naujosios transporto priemonės pasieks vėliau.

Savivaldybės, kurių organizacijoms perduodami automobiliai, atrinktos vadovaujantis Lengvųjų automobilių, pritaikytų neįgaliesiems vežti, paskirstymo 2016–2018 metais tvarkos aprašu.

Investicinį projektą „Specialaus transporto, pritaikyto neįgaliesiems įsigijimas ir paslaugų teikimas savivaldybių teritorijoje“ vykdo Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM, vadovaudamasis Nacionalinės neįgaliųjų socialinės integracijos 2013–2019 metų programos 2016-2018 metų veiksmų planu.

plačiau
 
Ruduo Šviekšnoje

Lankėme rudenėjančios Šviekšnos miestelio įžymybes

plačiau
 
Išvyka į Telšius

Aplankėme Telšių įžimybes

Katedrą, Masčio ežerą, Energetinius labirintus

plačiau
 
Spektaklis „Vakarė šviesiai mėlyna"

Kintuose šeimų stovykloje. Režisierė Laura Sakurskyte- Zilinskiene

plačiau
 
Tarptautinė sporto šventė "Bočia vienija mus"

Laimėjome II vietą. Sveikiname ir didžiuojamės mūsų komanda!

plačiau
 
Vasara vasarėlė...

Džiaugiamės vasaros malonumais, gaudome šiltas dieneles...

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  15   16   17   18   19   20   21   sekantis  >>