į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Renginys

Rugsėjo 8 dieną Vinetu kaime, Kretingos rajone vyko sporto renginys-šaudymo iš lanko turnyras. Organizatoriai VšĮ "Asmenybės ugdymo kultūros centras" ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "Klaipėdos viltis" įsteigta VšĮ "Gyvenimo namai". Dalyvavo: BĮ Neįgaliųjų centras "Klaipėdos lakštutė", Priekulės socialinių paslaugų centras ir Dienos veiklos centras iš Kretingos.

plačiau
 
Tradicija

Bendrijos "Klaipėdos viltis" pirmininkė Janina Tulabienė, kaip ir kasmet vasaros pabaigoje ar rudens pradžioje, organizavo eskursiją. Šį kartą bendrijos nariai aplankė Pažaislio vienuolyną, Panemunės pilį ir Kauno regioninį parką.

plačiau
 
Vasaros pabaigos išvykos

Į Ventės ragą ir Respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejų

plačiau
 
Sportas

Dalyvavome „Žmonių su negalia vasaros sporto festivalyje”

plačiau
 
Eskursijos

Šią vasarą daug keliaujam...

plačiau
 
Edukacijos

Mūsų įstaigos socialinių darbuotojų dėka mūsų klientai dalyvauja įvairiose įdomiose edukacijose

plačiau
 
STOVYKLA

Šią vasarą, liepos 13–22 dienomis, kaip ir kas met, bendrija "Viltis" jau trisdešimt pirmąjį kartą rengė savarankiško gyvenimo įgūdžių stovyklą pajūryje, kad galėtume ir vėl sutelkti gretas, pajusti vienijančią bendrystės galią, pasidžiaugti vieni kitų laimėjimais. Stovyklautojams, turintiems intelekto negalią, pajūryje (stovyklavietė „Pasaka“, Giruliai, Kukuliškiai) buvo sudarytos visos sąlygos įtvirtinti turimus ir lavinti naujus įgūdžius, atskleisti savo meninius gebėjimus, stiprinti sveikatą, o jų šeimos nariams: tėvams, globėjams, broliams ir sesėms – ilsėtis, dalyvauti savipagalbos ir psichologinės pagalbos grupių darbe.

plačiau
 
Išvyka

Į Šilutės Hugo Šojaus muziejų

plačiau
 
Japoniškas sodas

Unikalus didžiausias Europoje 16 ha meistro iš Japonijos (Hajime Watanabe) ir gydytojo (Šarūno Kasmausko) kuriamas Japoniškas sodas Kretingos rajone su tūkstančiu bonsai medelių kolekcija, akmenų sodu, sakuromis, tvenkiniais. 

plačiau
 
Rusnė

Išvyka į nuostabų Lietuvos kampelį

plačiau
 
<<  ankstesnis  4   5   6   7   8   9   10   20  sekantis  >>