į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
PREMJERA

"Spektaklis „Tu esi ypatingas“ mums primena, kad dažniau vienas kitam turime tai sakyti. "Lipdukai" kimba prie tų, kam jie iš tiesų svarbūs! Daug svarbiau ką tu apie save galvoji, o ne tai, ką apie tave galvoja kiti! Kiekvienas išnaudokime savo supergalią mylėti" režisierė Laura Šakurskytė-Žilinskienė

plačiau
 
Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16-ąjai paminėti tradiciškai giedojome Lietuvos valstybės himną, dalinomės mintimis apie šią svarbią dieną mums ir dalyvavome Bendruomenės namuose renginyje „Mes tikrai mylime Lietuvą".

plačiau
 
Šv.Valentino diena

Mūsų Valentinės ir Valentinai! Vasario 14 dieną mūsų įstaigoje meilė tvyrojo ore!

plačiau
 
Užgavienės

Žiema, žiema bėk iš kiemo!

plačiau
 
PALYDĖJOME TRIUŠIO METUS

Ačiū visiems kas su mumis palydėjo senuosius metus ir žengė į Naujus 2024 Žaliojo Drakono Metus!

plačiau
 
Sveikinimas

.

plačiau
 
Tarptautinę žmonių su negalia dieną

Minėjome žiūrėdami premjerinį spektaklį „TU ESI YPATINGAS“. Tai mūsų bendrijos "Teatro Drugelis" ir "Klaipėdos Vydūno gimnazijos" mokinių bendras kūrinys. Ačiū Laura Sakurskyte- Zilinskiene, visai kūrybiniai komandai ir aktoriams už puikų reginį! "Žvejų Rūmai" už bendrystę! "Simonos tortai ir kiti saldumynai" už skanų tortą ir staigmeną!

plačiau
 
SVEIKINIMAS
 
 
 
Išvyka

Sudalyvavome projekto „Akvariumo ekspozicijos prieinamumo asmenims su negalia didinimas „DRAUGIŠKI POJŪČIAMS“. Sužinojome ir pamatėme, kad akvariumo ekspozicijos papildytos net 6 draugiškais klausos, lytėjimo pojūčiams edukaciniais sprendiniais, įrengta ne viena nauja nusiraminimo erdvė, atnaujintas lankytojų kelias, sukurtos naujos paslaugos – 3 temų edukacinė programa bei ekskursija. 

plačiau
 
DĖMESIO SKELBIMAS

Šių metų gruodžio 6 dieną 16:30 val. Debreceno g. 48, bendrijos patalpose, vyks Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos” viltis” ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Kviečiame bendrijos narius aktyviai dalyvauti.

plačiau
 
1   2   3   4   10  20  sekantis  >>