į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Tarptautinę žmonių su negalia dieną

Gruodžio 1-ąją minėjome Kultūros centre Žvejų rūmai. Norime pacituoti ilgametės mūsų draugės VšĮ "Meno artelė" vadovės Lauros Šakurskytės-Žilinskienės žodžius: "Noriu pasidžiaugti "Klaipedos Viltis" aktoriais, kurie šiandien suvaidino savo gyvenimo istoriją, kurioje atsispindi "mūsų" "sveikųjų" požiūris į neįgalų žmogų!  Arba atspindi mūsų gyvenimą, kuriame svaidomės žodžiais, nepagalvodami apie šalia esantį. Labai gaila "mūsų", kad nesuprantam, juk tas neįgalus šiame pasaulyje dėl manęs, kad Aš suprasčiau, kas yra atjauta, supratimas, meilė šalia esančiam, kad Aš vertinčiau gyvenimą ir jam dekočiau už dovanas! Man, dirbančiai su neįgaliaisiais - atrodo savaime suprantama, bet kodėl taip sunku? Kodėl taip sunku griauti sienas ir statyti tiltus... Kodėl požiūris į kitokį nei Aš - toks smerkiantis ir nepalaikantis? Kas turi nutikti, kad Tai pasikeistų? Jei kils klausimų ar kas blogo atsitiko? Ne, nieko konkretaus, bet tuo pačiu - viskas! Neturiu "Teatras Drugelis" aktoriams atsakymo, kodėl esame tokie atskirti ir jaučiamės niekam nereikalingi... Kažkaip labai suprantu, kaip jaučiasi LGBT be druomenė, mažos religinės bendruomenės... Žinau tik viena, Dievas klaidų nedaro, jis tikrai nesuklydo sukurdamas kiekvieną skirtingą, su skirtingomis Galiomis!"

plačiau
 
Parama

Ačiū VšĮ Laisvės TV už staigmeną! Šventės bus tikrai saldžios [❤] [❤] [❤] 

plačiau
 
Renginys

Lapkričio 19 diena dalyvavome Priekulėje renginyje "Draugystės šventė 2021"

plačiau
 
Buvome pakviesti

į Kintus. Kartu su buriavimo mėgėjų klubo "Marių burės" nariais buriavome neįgaliesiems pritaikytais laiveliais. Ačiū jiems labai [❤] [❤] [❤]

plačiau
 
Puikiai praleista diena

Ventės rage

plačiau
 
Laimingi

Apsilankėme Šilalės miestelyje. Grįždami užsukome į Vitos ir Edgaro Laurinavičių sodybą moliūgų. Ačiū labai už tokius didelius ir gražius Jūsų užaugintus moliūgus [❤] [❤] [❤] bei gerą nuotaiką.

plačiau
 
Projektas

Visa savaitę dalyvavome Apeirono teatro vykdomame sociokultūriniame projekte „DIALOGAS“, kurio tikslas buvo kalbėtis apie atvirą santykį su kitu ir su savimi. "Dialogas" - tai kūrybinės dirbtuvės, per kurias vedė Apeirono teatro kūrėjai.

plačiau
 
Išvyka

Plungės dvaro sodybą, Žemaičių dailės muziejų. Apsilankymo metu apžiūrėjome ekspozicijas, pasivaikščiojome parke bei dalyvavome edukacijoje „Kvepiantys kunigaikštienės Marijos pyragai“. Užsiėmimo metu vadovė pasipuošusi XIX a. kostiumu pristatė dvarininkų gyvenimo būdą, Oginskių rūmų ir giminės istoriją, ūkio ir visuomenės socialinių sluoksnių istoriją.

plačiau
 
Penktadieniai

Kulinarinių įgudžių lavinimo dienos

plačiau
 
Europos judumo savaitė 2021

LSIŽGB ''Klaipėdos Viltis" ir VšĮ "Gyvenimo namai" dalyvavo 2021 m. Europos judumo savaitėje "Saugus ir sveikas tvariai judėdamas" įšūkį. JUDAM! [☺️] #Klaipėda #Judam

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  20  sekantis  >>