į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Parama

Ačiū Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų asociacijos pirmininkui Sauliui Liekiui ir Lietuvos Respublikos Seimo nariui Simonui Gentvilui už padovanotus 30 vnt. apsauginių veido skydų mūsų įstaigos darbuotojams.

plačiau
 
Dalinamės informacija

Svarbu

plačiau
 
Dalinamės informacija

Svarbu

plačiau
 
INFORMACIJA

NEGALIOS TERMINĄ PRATĘSIME AUTOMATIŠKAI

Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių terminas į NDNT kreiptis nereikia – negalios terminas bus pratęstas automatiškai iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui (nuo termino pasibaigimo dienos). Atkreipiame dėmesį, kad  pratęsus negalios terminą nauji dokumentai išduodami nebus. Apie pratęstą terminą išmokas mokančios institucijos bus informuotos, asmenims tuo rūpintis nereikia.

Į NDNT KREIPIATĖS PIRMĄ KARTĄ?

Jeigu turite siuntimą į NDNT ir dėl negalios nustatymo kreipiatės pirmą kartą, vizito į NDNT karantino metu iš anksto registruokitės internetu arba  dokumentus atsiųskite paštu arba el. paštu dokumentai@ndnt.lt

Prašymų formas ir informaciją apie kitus reikalingus pateikti dokumentus galite rasti NDNT interneto svetainėje www.ndnt.lt. 

Gavę dokumentus, dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyno užpildymo su Jumis susisieksime telefonu arba el. paštu.

(pagrindas: Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-03-19 sprendimas Nr. V-387).

plačiau
 
Svarbi informacija

Reaguodami į paskelbtą ekstremalią situaciją Lietuvoje imamės visų atsargumo priemonių. Kadangi mūsų įstaigose gyvena neįgalūs asmenys, mūsų įstaigos yra padidintos rizikos vietos. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijomis pas mus nevyks jokios šventės ir renginiai, nuo šiandien griežtai bus neįleidžiami svečiai ar lankytojai, gyventojai neišleidžiami svečiuotis. Būkime supratingi ir užtikrinkime visas priemones, užkertančias kelią viruso plitimui!

plačiau
 
Fotosesija

Merginų mūsų įstaigoje deja labai mažai, bet visos labai mylimos ir gražios. Kovo 8 dienos proga surengta fotosesija.

plačiau
 
Užgavėnės 2020

Oi kaip triukšmingai varėm žiemą iš kiemo!

Dainavom iš visos širdies

"Duokit blynų ir arbatos,

mes jums duosime sveikatos.
Jei saldainių dar pridėsit -
mes jums laimės palinkėsim.
O jeigu negausim nieko -
išvoliosim jus ant sniego."

plačiau
 
Šv.Valentino diena

Love is in the air ❤️
P. S. Visiems draugams siunčiame meilės kupinus linkėjimus 

plačiau
 
2020 metus pasitinkant

Štai ir prabėgo ilgai lauktos svarbiausios ir gražiausios metuose šventės pilnos nuostabių įspūdžių ir staigmenų. Sveikiname visus su naujais 2020 metais! 

plačiau
 
Rinkiminis susirinkimas

Gruodžio 12 dieną įvyko Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "Klaipėdos viltis" narių susirinkimas. Išrinkta nauja taryba: Stasė Jaskutelienė, Tamara Čižienė, Janina Tulabienė, Regina Naujokienė, Danguolė Daukantienė, Audronė Balaj ir Audronė Mikienė. Naujai išrinkta taryba išsirinko pirmininką - Janiną Tulabienę.

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  sekantis  >>