į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Išvyka

Sudalyvavome projekto „Akvariumo ekspozicijos prieinamumo asmenims su negalia didinimas „DRAUGIŠKI POJŪČIAMS“. Sužinojome ir pamatėme, kad akvariumo ekspozicijos papildytos net 6 draugiškais klausos, lytėjimo pojūčiams edukaciniais sprendiniais, įrengta ne viena nauja nusiraminimo erdvė, atnaujintas lankytojų kelias, sukurtos naujos paslaugos – 3 temų edukacinė programa bei ekskursija. 

plačiau
 
DĖMESIO SKELBIMAS

Šių metų gruodžio 6 dieną 16:30 val. Debreceno g. 48, bendrijos patalpose, vyks Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos” viltis” ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Kviečiame bendrijos narius aktyviai dalyvauti.

plačiau
 
Spalio švenčių maratonas

Mūsų tradicinis  "Šiurpnaktis", "Moliūgų šventė" ir žinoma kapų priežiūra ir lankymas.

plačiau
 
Socialinio darbuotojo diena

Sveikiname mūsų įstaigos darbuotojus, kuriems šiais metais Socialinio darbuotojo dienos progos minėjime įteikti Mero padėkos raštai [❤] . Ačiū už Jūsų atsidavimą ir meilę darbui!

plačiau
 
VASAROS LINKSMYBĖS

Prabėgo eilinė vasarėlė pilna išvykų, linksmybių ir naujų įspūdžių..

plačiau
 
Vasaros šventė

Atgaivinome tradiciją, birželio 16 dieną, mūsų bendruomenei organizavome "Vasaros šventę". "Balionų fėja" mums apdovanojo balionų, kurie pakėlė į dangų mūsų užrašytus palinkėjimus, o "Meškutis Waitas" padovanojo staigmeną mūsų klientams. Gražias akimirkas fiksavo Dalia Palilionienė, gardžią kava vaišino VšĮ "Revilita", erdvę ir gražią palapinę parūpino "Pajūrio palapinė", o įspūdingus batutus atvežė Rymantas Stuokus.

plačiau
 
Mamos diena

Sveikiname visas mamytes esančias šalia mūsų ir meldžiamės už tas, kurios jau "ant debesies"! Būkite sveikos ir mylimos! Siunčiame milijoną bučinių ir apkabinimų!

plačiau
 
Atvelykis

Linksma šventė su Velykų bobute, Batuotu katinu, Dienos Veiklos Centru iš Kretingos ir kiaušinių ridenimu.

plačiau
 
Kvietimas

Balandžio 13 dieną 11 valandą kviečiame visus bendrijos "Klaipėdos viltis" narius į Atvelykio šventę, kuri vyks Bendruomenės namų salėje adresu Debreceno g. 48

plačiau
 
"Maisto banko" pavasarinė akcija

Ne vieną dešimtmetį bendradarbiaujame ir džiaugiamės mūsų draugyste su fondu [❤️] [❤️] [❤️] .

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  sekantis  >>