į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Sportas

Vasarą daug sportavome

plačiau
 
Vasaros stovykla

Šią vasarą pirmą kartą "Gyvenimo namų" jaunimas savaitę ilsėjosi stovykloje "Kintas". Grižo pailsėję nuo kasdieninės rutinos, pilni naujų įspūdžių, susiradę daug draugų ir kupini geros energijos. Ačiū Laurai Šakurskytei-Žilinskienei ❤️❤️❤️

plačiau
 
Sporto festivalis

Šeštadienį dalyvavome žmonių su negalia vasaros sporto festivalyje, kuris vyko jau penktą kartą. Iš visos Lietuvos susirinkę dalyviai varžėsi daugiau nei 20-tyje skirtingų rungčių. Festivalio metu dalyviai jėgas bandė badmintono, šaudymo iš lanko, diskgolfo, sunkumų kilnojimo, lengvosios atletikos, orientavimosi takais, kulkinio šaudymo, smiginio, rankų lenkimo, šaškių ir šachmatų, bočios, krepšinio 3×3, krepšinio baudų metimo varžybose.

plačiau
 
Vasara išvykų metas

Šią vasarą kaip ir visas kitas stengiamės kuo daugiau pamatyti...

plačiau
 
Bėgimas

Kaip ir kasmet dalyvavome "Vilties bėgime"

plačiau
 
Sporto šventė

"Boccia vienija mus"

plačiau
 
Svečiai

Dalinomės savo patirtimi su būsimomis socialinio darbuotojo padėjėjomis iš Ukrainos

plačiau
 
Edukacijos

Kas savaitę mūsų globotiniai dalyvauja įvairiose edukacijose

plačiau
 
STAIGMENA

Sulaukėme garbingų svečių! Mus aplankė Klaipėdos krepšinio komandos "Neptūnas" krepšininkai. AČIŪ klubui už įspūdingo dydžio televizorių, už klubo atributiką, už ilgametį bendradarbiavimą, nepakartojamas akimirkas mūsų įstaigos globojamiems neįgaliems asmenims, suteikiant galimybę stebėti viso sezono rungtynes!

plačiau
 
Šv.Velykų šventę

pradėjome švęsti melsdamiesi su Šv. Brunono Kverfurtiečio parapijos vikaru Tomaš LEVICKI OFM Conv. O nuoširdžiai pasimeldus šventę tęsėme "Bendruomenės namuose". Šokome ir dainavome iš visos "dūšios". Didelis ačiū BĮ neįgaliųjų centras "Klaipėdos lakštutė", Jonui iš "Etnopramogos" ir "Teatras drugelis"! Visų jūsų pastangų dėka šventė buvo tiesiog nuostabi!!!

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  20  sekantis  >>