į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Parama

Didelis AČIŪ VšĮ "Laisvės TV" ir Andriui Tapinui už paramą mūsų įstaigai (700 vnt. kaukių, 1000 porų pirštinių ir 100 vnt. respiratorių FFP2)

plačiau
 
MAMOS DIENA


❤️❤️❤️ Visų tų, kurie patys nemoka, negali ar nelabai supranta, vardu, visų mūsų įstaigos neįgaliųjų, vardu, norim iš visos širdies pasveikinti jų MAMYTĖS, GLOBĖJAS IR MOČIUTES su artėjančia JŲ švente!
"Už viską Tau dėkojam, Mama,
Tu mūsų laimė, džiaugsmas ir viltis.
Kai tu drauge, mums visad būna gera,
Ir niekad nebaisi jokia lemtis.
Prisimenam, kaip Tavo rankos švelnios
Galvelę glostė, gynė nuo skriaudų,
Kaip duona liepsnojantis Tavasis delnas
Mums šluostė ašaras nuo užverktų akių".
Būkit sveikos, laimingos, mylimos! Stipriai visas apkabiname ir bučiuojame! ❤️❤️❤️
 

plačiau
 
1,2%

❤️Kreipiamės į visus mūsų Facebook draugus!
Nuo šiandien deklaruodami pajamas skirkite savo pajamų mokesčio
dalį (1,2 %) mūsų įstaigai! Jūsų parama mums yra be galo svarbi ir tiesiogiai prisideda prie Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos
„Klaipėdos viltis“ veiklos tikslų!❤️

plačiau
 
Šv.Velykos

Pavasarinio džiaugsmo, saulės ir šilumos jūsų namams, naujų idėjų ir sėkmės jūsų darbams! Su artėjančiomis Šv.Velykomis visus Jus sveikina mūsų didelė šeima!

plačiau
 
Parama

Ačiū Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų asociacijos pirmininkui Sauliui Liekiui ir Lietuvos Respublikos Seimo nariui Simonui Gentvilui už padovanotus 30 vnt. apsauginių veido skydų mūsų įstaigos darbuotojams.

plačiau
 
Dalinamės informacija

Svarbu

plačiau
 
Dalinamės informacija

Svarbu

plačiau
 
INFORMACIJA

NEGALIOS TERMINĄ PRATĘSIME AUTOMATIŠKAI

Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių terminas į NDNT kreiptis nereikia – negalios terminas bus pratęstas automatiškai iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui (nuo termino pasibaigimo dienos). Atkreipiame dėmesį, kad  pratęsus negalios terminą nauji dokumentai išduodami nebus. Apie pratęstą terminą išmokas mokančios institucijos bus informuotos, asmenims tuo rūpintis nereikia.

Į NDNT KREIPIATĖS PIRMĄ KARTĄ?

Jeigu turite siuntimą į NDNT ir dėl negalios nustatymo kreipiatės pirmą kartą, vizito į NDNT karantino metu iš anksto registruokitės internetu arba  dokumentus atsiųskite paštu arba el. paštu dokumentai@ndnt.lt

Prašymų formas ir informaciją apie kitus reikalingus pateikti dokumentus galite rasti NDNT interneto svetainėje www.ndnt.lt. 

Gavę dokumentus, dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyno užpildymo su Jumis susisieksime telefonu arba el. paštu.

(pagrindas: Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-03-19 sprendimas Nr. V-387).

plačiau
 
Svarbi informacija

Reaguodami į paskelbtą ekstremalią situaciją Lietuvoje imamės visų atsargumo priemonių. Kadangi mūsų įstaigose gyvena neįgalūs asmenys, mūsų įstaigos yra padidintos rizikos vietos. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vyriausybės rekomendacijomis pas mus nevyks jokios šventės ir renginiai, nuo šiandien griežtai bus neįleidžiami svečiai ar lankytojai, gyventojai neišleidžiami svečiuotis. Būkime supratingi ir užtikrinkime visas priemones, užkertančias kelią viruso plitimui!

plačiau
 
Fotosesija

Merginų mūsų įstaigoje deja labai mažai, bet visos labai mylimos ir gražios. Kovo 8 dienos proga surengta fotosesija.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  sekantis  >>