į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
PRAŠOME

Maloniai Jūsų skirti 1,2% fizinių asmenų pajamų mokesčio dalį bendrijos "Klaipėdos viltis" bendruomenei paspaudus ant aktyvios nuorodos kairėje pusėje.

plačiau
 
Parama Ukrainai

Bendrija "Klaipėdos viltis" kartu su visu pasauliu labai išgyvena ir palaiko Ukrainos gyventojus. Kaip ir visi norime ne tik žodžiais, bet ir darbais prisidėti. Todėl nuo šiandien savo būstinėje adresu Debreceno g. 48 nuo 9 iki 16 val. kiekvieną darbo dieną pradedame rinkti asmens higienos prekes nuo karo Ukrainoje nukentėjusiems žmonėms. Kviečiame bendrijos narius ir kolegas prisidėti prie mūsų iniciatyvos! P.S. Renkamų prekių sąrašą pridedame.

plačiau
 
Užgavienės

Šiandien garsiai varėm žiemą iš kiemo ir gardžiavomės skaniais blynais!

plačiau
 
Vasario 16-osios minėjimas

Ši šventė mums puikiai žinoma data, tačiau šiemet ši diena buvo kitokia, kaip ir praėjusiais metais. Nepaisant to, mes šią dieną pavertėme ypatinga. Iškėlėme savo valstybės vėliavą, pasipuošėme raudonos, geltonos ir žalios spalvos rūbais, sudainavome LR himną ir prisiminėjome mūsų tautai svarbius įvykius.

plačiau
 
Šv.Valentino diena

"Meilė – tai deimantas, kurio net karaliai negali nupirkti,

ji – visas pasaulis, nors ją gali apkabinti abiem rankom"

M. Jokajus

plačiau
 
Minėjimas

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

plačiau
 
SVEIKINIMAS

Džiaugsmingų artėjančių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!!!!

plačiau
 
Tarptautinę žmonių su negalia dieną

Gruodžio 1-ąją minėjome Kultūros centre Žvejų rūmai. Norime pacituoti ilgametės mūsų draugės VšĮ "Meno artelė" vadovės Lauros Šakurskytės-Žilinskienės žodžius: "Noriu pasidžiaugti "Klaipedos Viltis" aktoriais, kurie šiandien suvaidino savo gyvenimo istoriją, kurioje atsispindi "mūsų" "sveikųjų" požiūris į neįgalų žmogų!  Arba atspindi mūsų gyvenimą, kuriame svaidomės žodžiais, nepagalvodami apie šalia esantį. Labai gaila "mūsų", kad nesuprantam, juk tas neįgalus šiame pasaulyje dėl manęs, kad Aš suprasčiau, kas yra atjauta, supratimas, meilė šalia esančiam, kad Aš vertinčiau gyvenimą ir jam dekočiau už dovanas! Man, dirbančiai su neįgaliaisiais - atrodo savaime suprantama, bet kodėl taip sunku? Kodėl taip sunku griauti sienas ir statyti tiltus... Kodėl požiūris į kitokį nei Aš - toks smerkiantis ir nepalaikantis? Kas turi nutikti, kad Tai pasikeistų? Jei kils klausimų ar kas blogo atsitiko? Ne, nieko konkretaus, bet tuo pačiu - viskas! Neturiu "Teatras Drugelis" aktoriams atsakymo, kodėl esame tokie atskirti ir jaučiamės niekam nereikalingi... Kažkaip labai suprantu, kaip jaučiasi LGBT be druomenė, mažos religinės bendruomenės... Žinau tik viena, Dievas klaidų nedaro, jis tikrai nesuklydo sukurdamas kiekvieną skirtingą, su skirtingomis Galiomis!"

plačiau
 
Parama

Ačiū VšĮ Laisvės TV už staigmeną! Šventės bus tikrai saldžios [❤] [❤] [❤] 

plačiau
 
Renginys

Lapkričio 19 diena dalyvavome Priekulėje renginyje "Draugystės šventė 2021"

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  sekantis  >>