į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
KVIETIMAS

KVIEČIAME VISUS BENDRIJOS "KLAIPĖDOS VILTIS" NARIUS!

plačiau
 
RENGINYS

Balandžio 2-oji pasaulyje žymima kaip Pasaulinė autizmo diena, kuriai paminėti VšĮ "Elgesio sprendimai" ir "Vilties miestas" kvietė spec. ugdymo įstaigų bendruomenių narius kartu sodinti ir puošti savo "Vilties medį", kuris puoselėtų išmintį, bendrystę ir viltį.

plačiau
 
PARAMA

Prašome 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio pervesti Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai "Klaipėdos viltis". Iš anksto dėkojame Jums už neabejingumą ir geranoriškumą!

 

plačiau
 
KONFERENCIJA

Sudalyvavome konferencijoje Lietuvos Respublikos Seime "Neįgaliųjų padėtis visuomenės gyvenime - ar vyksta pokyčiai?"

plačiau
 
Vasario 16 diena

Paminėjome Lietuvos gimtadienį – Valstybės atkūrimo dienos 101-ąsias metines! Ypatingas ačiū režisierei Laurai Šakurskytei- Žilinskienei ir muzikos vadovui Pauliui Barzinskiui!

plačiau
 
Vasario 14 diena

MEILĖS NIEKADA NEBŪNA PER DAUG...

plačiau
 
RENGINYS

Vasario 8 dieną lankėmės Tauragės neįgaliųjų sąjungos renginyje "Esame kartu". Dėkojame Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už pakvietimą. Aktoriai pirmą kartą lankėsi Tauragėje. Grįžome apdovanoti ir laimingi!

plačiau
 
Informacija asmenims, auginantiems neįgalius vaikus

Informuojame, kad tėvai ar globėjai (rūpintojai), auginantys ar globojantys vaiką, turintį sunkią negalią, kuriems artėja pilnametystės amžius, turi šias teisines galimybes:

iš anksto (likus šešiems mėnesiams iki prižiūrimo asmens pilnametystės) kreiptis į teismą dėl neveiksnumo nustatymo pilnamečiam asmeniui;
prašyti teismo pavesti teismo ekspertizę atlikti tai ekspertų įstaigai, kurioje ši procedūra bus atlikta per trumpesnį laiką;
prašyti teismo taikyti laikinąsias apsaugos priemones dėl galimybės teismo proceso metu įgyvendinti globėjo teises ir pareigas;
teikiant prašymą dėl tikslinių išmokų mokėjimo, pateikti savivaldybės administracijai dokumentus apie pradėtą teisminį procesą.

plačiau
 
Užimtumas

Džiaugiamės mūsų klientų Ingos, Mariaus ir Žydrūno darbais vakariniuose floristikos mokymuose

plačiau
 
SVEČIAS

Mokėmės lieti žvakes...

plačiau
 
<<  ankstesnis  5   6   7   8   9   10   11   sekantis  >>