į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Sporto šventė 2018 "Sportuok drauge"

Vyko Priekulės socialinių paslaugų centre. Šventėje dalyvavo Šilutės socialinių paslaugų centras, Palangos miesto socialinių paslaugų centras, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis“, Klaipėdos socialinių paslaugų centras "Danė", dienos veiklos centras Salantų padalinys, Gargždų socialinių paslaugų centras, Viliaus Gaigalaičio globos namai ir Priekulės socialinių paslaugų centras. Visi dalyviai buvo labai aktyvūs, puikiai nusiteikę bei sportiškai pasirengę įveikti bet kokius iššūkius, o pastarųjų netrūko... Aktyvioji šventės dalis prasidėjo visų komandų namų darbais - pasiruoštų šūkių entuziastingais pristatymais. Visą šventę lydėjo estafečių gausybė ir užduočių įvairovė bei teigiamos emocijos. Po aktyviosios sportinės dalies visų laukė apdovanojimai – padėkos ir gausus vaišių stalas. Renginys suteikė ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir galimybę pažinti save, pajusti komandinę dvasią, sporto teikiamą naudą, dar labiau susidraugauti.

plačiau
 
ŠEIMOS DIENA

Šeimos šventė mūsų gausioje šeimynoje 

plačiau
 
POILSIS "VINETU KAIME"

Visus metus "Klaipėdos vilties" darbuotojai sunkiai dirba ir jau tampa tradicija birželio mėnesį važiuoti į "Vinetu kaimą" atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienybės darbų ir rūpesčių.

plačiau
 
DIDĖS KOMPENSACIJOS

Seimas priėmė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtus įstatymų projektus, kuriais atsisakoma neįgaliuosius diskriminuojančios nedarbingo asmens sąvokos bei didinamos slaugos ir pagalbos (priežiūros) išlaidų tikslinės kompensacijos.

plačiau
 
INFORMACIJA

Birželio 14 dieną priimtos svarbios naujovės neįgaliųjų socialinės integracijos srityje. Viena jų – šeimos, auginančios slaugomus vaikus, turės teisę gauti lengvojo automobilio įsigijimo kompensaciją net ir slaugomam vaikui sukakus 18 metų. 

plačiau
 
Mamyčių dienos šventė

"Visus gegužio žiedlapius gležnus 
Norėčiau aš sudėt po tavo kojom, 
Už meilę, rūpestį, švelnius žodžius 
Tyriausią jausmą širdyje nešioju.."

Gegužės 7 dieną visas bendrijos "Klaipėdos viltis" mamytes sveikinome su "Mamos diena" ir maloniai bendravome prie kavos puodelio skambant puikiai muzikai, nuostabioms eilės ir užburiančiam šokiui.

plačiau
 
Gerumas daro stebuklus

Norim pasidalinti nuostabia sėkmės istorija. Vienas mūsų teatro "Drugelio" aktorius Tomas pagaliau turi nuostabią šypseną. Tomui 26 metai, dėl parodantozės ir kitų bėdų, jaunuolis daugelio dantų nebeturėjo, o visi kiti likę, labai prastos būklės. Tėvų neturintis vaikinas, augo vaikų namuose, po kurių apsigyveno bendrijos "Klaipėdos vilties" įsteigtoje įstaigoje "Gyvenimo namuose" ir tapo vienu pagrindiniu aktorių mūsų teatre "Drugelis". Mėgstantis bendrauti, draugiskas ir vaidinanatis pagrindinius vaidmenis, jaunuolis negalėjo šypsotis. 2017 metų gruodį Klaipėdos moterų klubas "Lions" pakvietė mus suvaidinti spektaklį "Angelų istoriją" vėžiu sergantiems vaikams "Ąžuolyno" gimnazijoje. Po spektaklio prie mūsų režisierės Lauros Šakurskytės-Žilinskienės priėjo šio klubo viceprezidentė ir odontologijos klinikos "Vaidenta" savininkė Jolanta Leščiuvienė padėkoti už vaidinimą, išsišnekėjo, kad mūsų tikslas surasti lėšų Tomo šypsenai. Jolanta Leščiuvienė nusišypsojo ir įdavė režisierei į rankas savo vizitinę, kad paskambintume. Po savaitės sutarėm, kad apžiūrės Tomą ir po apžiūros su šypsena pasakė "padovanosiu Tomui šypseną". Buvome be galo sukresti ir sujaudinti tokiu netikėtu ponios Jolantos gerumu. Tomuko, bendrijos "Klaipėdos viltis" ir teatro "Drugelis" vardu labai dėkojame VšĮ "Meno artelės" vadovei-režisierei Laurai Šakurskytei - Žilinskienei už iniciatyvą ir atsidavimą, o odontologijos klinikos "Vaidenta" vadovei Jolantai Leščiuvienei už puikią Tomuko šypseną. GERUMAS DARO STEBUKLUS! 

plačiau
 
Atgarsiai spaudoje

Atgarsiai dienraštyje "Klaipėda" apie mūsų teatro grupės "Drugelis" spektaklį "Didysis žodžių fabrikas". Tai trečias VšĮ "Meno artelės" ir bendrijos „Klaipėdos viltis“ teatrinis-socialinis-motyvacinis projektas. Šis spektaklis – dovana Lietuvai 100 metų jubiliejaus proga.

 

plačiau
 
Proto mūšis

Socialiniai darbuotojai po darbų moka turiningai praleisti laiką. Dalyvavome ir laimėjome III vietą "Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų asociacijos" ir Klaipėdos Universiteto socialinio darbo katedros organizuotame "Protų mūšyje"

plačiau
 
PAVASARINĖ TALKA

Kartu su "Bendruomenės namais" dalyvavome kasmetinėje pavasarinėje švarinimosi akcijoje

plačiau
 
<<  ankstesnis  3   4   5   6   7   8   9   10  sekantis  >>