į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Proto mūšis

Jau šeštą kartą vyko socialinių darbuotojų "Protų mūšis". Sveikiname mūsų komandą su I vieta. Jai atiteko Klaipėdos krašto socialinių darbuotojų įsteigtas prizas kvietimas į baulingą. II vieta "Klaipėdos lakštutė", III vieta socialinių paslaugų centras "Danė". 

plačiau
 
BĖGIMAS

VILTIES BĖGIMAS 2019

plačiau
 
SVEČIAI

Svečiai iš saulėtos Graikijos Larnakos Kipro salos

plačiau
 
ATVELYKIS

"Klaipėdos vilties" bendruomenė smagiai tradiciškai paminėjo Atvelykio šventę, kurioje visą bendruomenę laimino brolis Tomas, grojo ir dainavo vilčiukai, kuriems vadovauja mokytojas Paulius.

plačiau
 
KVIETIMAS

KVIEČIAME VISUS BENDRIJOS "KLAIPĖDOS VILTIS" NARIUS!

plačiau
 
RENGINYS

Balandžio 2-oji pasaulyje žymima kaip Pasaulinė autizmo diena, kuriai paminėti VšĮ "Elgesio sprendimai" ir "Vilties miestas" kvietė spec. ugdymo įstaigų bendruomenių narius kartu sodinti ir puošti savo "Vilties medį", kuris puoselėtų išmintį, bendrystę ir viltį.

plačiau
 
PARAMA

Prašome 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio pervesti Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai "Klaipėdos viltis". Iš anksto dėkojame Jums už neabejingumą ir geranoriškumą!

 

plačiau
 
KONFERENCIJA

Sudalyvavome konferencijoje Lietuvos Respublikos Seime "Neįgaliųjų padėtis visuomenės gyvenime - ar vyksta pokyčiai?"

plačiau
 
Vasario 16 diena

Paminėjome Lietuvos gimtadienį – Valstybės atkūrimo dienos 101-ąsias metines! Ypatingas ačiū režisierei Laurai Šakurskytei- Žilinskienei ir muzikos vadovui Pauliui Barzinskiui!

plačiau
 
Vasario 14 diena

MEILĖS NIEKADA NEBŪNA PER DAUG...

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  sekantis  >>