Naujienos

Štai ir praėjo taip ilgai laukta, ruošta ir šlifuota spektaklio „Didysis žodžių fabrikas“ premjera! Buvo išties ypatingas vakaras – tikime, kad pavyko padovanoti tai, ką ir tikėjomės – viltį, meilę, šiek tiek pozityvo. Šiuo spektakliu dovanojame 100 žodžių Lietuvai, šimtojo gimtadienio proga ir pažadame, kad visi, kurie nespėjo pamatyti mūsų vakar, galės tai padaryti visai netrukus. Dalinamės akimirkomis iš spektaklio premjeros ir dėkojame visiems buvusiems kartu!
 

plačiau
RENGINYS

LIETUVOS ŠIMTMEČIUI PAMINĖTI

plačiau
Naujametinė eglutė

Gruodžio 28 dieną į naujametinę eglutę susirinko gausi "Klaipėdos vilties" bendruomenė. Scenoje pasirodė "Klaipėdos vilties" trupės "Drugelis" aktoriai su premjera "Didysis žodžių fabrikas", "Klaipėdos vilties" šokėjai ir muzikantai, "Klaipėdos laikštutė" atstovai, kurie pristatė naujai šiais metais sukurtą šokį „Breakdance kultūra“. Renginyje žinoma svečiavosi Senelis Šaltis dalindamas dovanas, skleisdamas gerą nuotaiką, kviesdamas visus šokti ir žaisti smagius žaidimus.

plačiau
Naujametinė tradicija

Gruodžio 31 dieną jau tapo tradicija, kad kartu su krikščioniškosios jaunimo konferencijos dalyviais kepame obuolių pyragą

plačiau
SVEIKINAME

Su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais

plačiau
Advento popietė

Advento popietė su "Klaipėdos viltis" globos namų, "Klaipėdos viltis" dienos centro ir VšĮ "Gyvenimo namai" klientais ir jų globėjais

plačiau
Kasmetinė Klaipėdos miesto neįgaliųjų sporto šventė

Šių metų gruodžio 4 dieną vykome į Klaipėdos lengvosios atletikos maniežą, kuriame  vyko kasmetinė sporto šventė, skirta žmonių su negalia dienai paminėti. Šventės metu vyko įvairios rungtys: šaškių, smiginio, stalo teniso, rankų lenkimo, 3x3 krepšinio, baudų mėtymo, bočios, šaudymo bei kt. 

plačiau
Renginys "Uždekime Advento žvakelę" Klaipėdos bendruomenės namuose
Festivalis

Respublikinis teatro festivalis "Aš esu" Panevėžyje

plačiau