į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Sporto šventė

"Boccia vienija mus"

plačiau
 
Svečiai

Dalinomės savo patirtimi su būsimomis socialinio darbuotojo padėjėjomis iš Ukrainos

plačiau
 
Edukacijos

Kas savaitę mūsų globotiniai dalyvauja įvairiose edukacijose

plačiau
 
STAIGMENA

Sulaukėme garbingų svečių! Mus aplankė Klaipėdos krepšinio komandos "Neptūnas" krepšininkai. AČIŪ klubui už įspūdingo dydžio televizorių, už klubo atributiką, už ilgametį bendradarbiavimą, nepakartojamas akimirkas mūsų įstaigos globojamiems neįgaliems asmenims, suteikiant galimybę stebėti viso sezono rungtynes!

plačiau
 
Šv.Velykų šventę

pradėjome švęsti melsdamiesi su Šv. Brunono Kverfurtiečio parapijos vikaru Tomaš LEVICKI OFM Conv. O nuoširdžiai pasimeldus šventę tęsėme "Bendruomenės namuose". Šokome ir dainavome iš visos "dūšios". Didelis ačiū BĮ neįgaliųjų centras "Klaipėdos lakštutė", Jonui iš "Etnopramogos" ir "Teatras drugelis"! Visų jūsų pastangų dėka šventė buvo tiesiog nuostabi!!!

plačiau
 
PRAŠOME

Maloniai Jūsų skirti 1,2% fizinių asmenų pajamų mokesčio dalį bendrijos "Klaipėdos viltis" bendruomenei paspaudus ant aktyvios nuorodos kairėje pusėje.

plačiau
 
Parama Ukrainai

Bendrija "Klaipėdos viltis" kartu su visu pasauliu labai išgyvena ir palaiko Ukrainos gyventojus. Kaip ir visi norime ne tik žodžiais, bet ir darbais prisidėti. Todėl nuo šiandien savo būstinėje adresu Debreceno g. 48 nuo 9 iki 16 val. kiekvieną darbo dieną pradedame rinkti asmens higienos prekes nuo karo Ukrainoje nukentėjusiems žmonėms. Kviečiame bendrijos narius ir kolegas prisidėti prie mūsų iniciatyvos! P.S. Renkamų prekių sąrašą pridedame.

plačiau
 
Užgavienės

Šiandien garsiai varėm žiemą iš kiemo ir gardžiavomės skaniais blynais!

plačiau
 
Vasario 16-osios minėjimas

Ši šventė mums puikiai žinoma data, tačiau šiemet ši diena buvo kitokia, kaip ir praėjusiais metais. Nepaisant to, mes šią dieną pavertėme ypatinga. Iškėlėme savo valstybės vėliavą, pasipuošėme raudonos, geltonos ir žalios spalvos rūbais, sudainavome LR himną ir prisiminėjome mūsų tautai svarbius įvykius.

plačiau
 
Šv.Valentino diena

"Meilė – tai deimantas, kurio net karaliai negali nupirkti,

ji – visas pasaulis, nors ją gali apkabinti abiem rankom"

M. Jokajus

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  sekantis  >>