į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Buvome pakviesti

į Kintus. Kartu su buriavimo mėgėjų klubo "Marių burės" nariais buriavome neįgaliesiems pritaikytais laiveliais. Ačiū jiems labai [❤] [❤] [❤]

plačiau
 
Puikiai praleista diena

Ventės rage

plačiau
 
Laimingi

Apsilankėme Šilalės miestelyje. Grįždami užsukome į Vitos ir Edgaro Laurinavičių sodybą moliūgų. Ačiū labai už tokius didelius ir gražius Jūsų užaugintus moliūgus [❤] [❤] [❤] bei gerą nuotaiką.

plačiau
 
Projektas

Visa savaitę dalyvavome Apeirono teatro vykdomame sociokultūriniame projekte „DIALOGAS“, kurio tikslas buvo kalbėtis apie atvirą santykį su kitu ir su savimi. "Dialogas" - tai kūrybinės dirbtuvės, per kurias vedė Apeirono teatro kūrėjai.

plačiau
 
Išvyka

Plungės dvaro sodybą, Žemaičių dailės muziejų. Apsilankymo metu apžiūrėjome ekspozicijas, pasivaikščiojome parke bei dalyvavome edukacijoje „Kvepiantys kunigaikštienės Marijos pyragai“. Užsiėmimo metu vadovė pasipuošusi XIX a. kostiumu pristatė dvarininkų gyvenimo būdą, Oginskių rūmų ir giminės istoriją, ūkio ir visuomenės socialinių sluoksnių istoriją.

plačiau
 
Penktadieniai

Kulinarinių įgudžių lavinimo dienos

plačiau
 
Europos judumo savaitė 2021

LSIŽGB ''Klaipėdos Viltis" ir VšĮ "Gyvenimo namai" dalyvavo 2021 m. Europos judumo savaitėje "Saugus ir sveikas tvariai judėdamas" įšūkį. JUDAM! [☺️] #Klaipėda #Judam

plačiau
 
Renginys

Rugsėjo 8 dieną Vinetu kaime, Kretingos rajone vyko sporto renginys-šaudymo iš lanko turnyras. Organizatoriai VšĮ "Asmenybės ugdymo kultūros centras" ir Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos "Klaipėdos viltis" įsteigta VšĮ "Gyvenimo namai". Dalyvavo: BĮ Neįgaliųjų centras "Klaipėdos lakštutė", Priekulės socialinių paslaugų centras ir Dienos veiklos centras iš Kretingos.

plačiau
 
Tradicija

Bendrijos "Klaipėdos viltis" pirmininkė Janina Tulabienė, kaip ir kasmet vasaros pabaigoje ar rudens pradžioje, organizavo eskursiją. Šį kartą bendrijos nariai aplankė Pažaislio vienuolyną, Panemunės pilį ir Kauno regioninį parką.

plačiau
 
Vasaros pabaigos išvykos

Į Ventės ragą ir Respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejų

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  sekantis  >>