į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
RENGINYS

Visus kviečiame į renginį skirtą Lietuvos šimtmečiui ir Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti

plačiau
 
Vilties žvaigždučių bėgimas

Klaipėdos ,,Medeinės” mokykla kiekvienais metais organizuoja renginį ,,Rudens krosas”. Kadangi mokyklos bendruomenė jau keletas metų glaudžiai bendrauja bei bendradarbiauja su ,,Vilties miestu”, todėl dviejų įstaigų dėka šiais metais rugsėjo 20 d. įvyko prasmingas – šiltas miesto renginys ,,Vilties žvaigždučių bėgimas”. Į kurį buvome pakviesti ir mes. Bėgome kartu su kitais 400 bėgimo dalyvių iš 10 įstaigų. Šiuo renginiu pasveikinome į Lietuvą atvykstantį popiežių Pranciškų, ir tarėme jam: “Buon giorno, Papa!”

plačiau
 
Vasaros kelionė

Bendrijos "Klaipėdos viltis" nariai tradiciškai, kiap ir kiekvieną vasarą, keliauja po Lietuvą. Šį kart tai buvo kelionė į Anykščių kraštą.

plačiau
 
VASAROS STOVYKLA

Su nekantrumu laukiame kitos vasaros ir dalinamės šios vasaros, jau 29-tą kartą organizuotos, bendrijos „Viltis“ Savarankiško gyvenimo įgūdžių stovyklos akimirkomis...

plačiau
 
Sporto šventė 2018 "Sportuok drauge"

Vyko Priekulės socialinių paslaugų centre. Šventėje dalyvavo Šilutės socialinių paslaugų centras, Palangos miesto socialinių paslaugų centras, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis“, Klaipėdos socialinių paslaugų centras "Danė", dienos veiklos centras Salantų padalinys, Gargždų socialinių paslaugų centras, Viliaus Gaigalaičio globos namai ir Priekulės socialinių paslaugų centras. Visi dalyviai buvo labai aktyvūs, puikiai nusiteikę bei sportiškai pasirengę įveikti bet kokius iššūkius, o pastarųjų netrūko... Aktyvioji šventės dalis prasidėjo visų komandų namų darbais - pasiruoštų šūkių entuziastingais pristatymais. Visą šventę lydėjo estafečių gausybė ir užduočių įvairovė bei teigiamos emocijos. Po aktyviosios sportinės dalies visų laukė apdovanojimai – padėkos ir gausus vaišių stalas. Renginys suteikė ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir galimybę pažinti save, pajusti komandinę dvasią, sporto teikiamą naudą, dar labiau susidraugauti.

plačiau
 
ŠEIMOS DIENA

Šeimos šventė mūsų gausioje šeimynoje 

plačiau
 
POILSIS "VINETU KAIME"

Visus metus "Klaipėdos vilties" darbuotojai sunkiai dirba ir jau tampa tradicija birželio mėnesį važiuoti į "Vinetu kaimą" atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienybės darbų ir rūpesčių.

plačiau
 
DIDĖS KOMPENSACIJOS

Seimas priėmė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtus įstatymų projektus, kuriais atsisakoma neįgaliuosius diskriminuojančios nedarbingo asmens sąvokos bei didinamos slaugos ir pagalbos (priežiūros) išlaidų tikslinės kompensacijos.

plačiau
 
INFORMACIJA

Birželio 14 dieną priimtos svarbios naujovės neįgaliųjų socialinės integracijos srityje. Viena jų – šeimos, auginančios slaugomus vaikus, turės teisę gauti lengvojo automobilio įsigijimo kompensaciją net ir slaugomam vaikui sukakus 18 metų. 

plačiau
 
Mamyčių dienos šventė

"Visus gegužio žiedlapius gležnus 
Norėčiau aš sudėt po tavo kojom, 
Už meilę, rūpestį, švelnius žodžius 
Tyriausią jausmą širdyje nešioju.."

Gegužės 7 dieną visas bendrijos "Klaipėdos viltis" mamytes sveikinome su "Mamos diena" ir maloniai bendravome prie kavos puodelio skambant puikiai muzikai, nuostabioms eilės ir užburiančiam šokiui.

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   sekantis  >>